- Poskytujeme kompletní služby spojené s nemovitostí
- Ocenění nemovitostí a znalecké posudky
- Vypracování kupních, nájemních případně darovacích smluv
- Zápisy a vklady do Katastru nemovitostí
- Zpracování podkladů pro podání přiznání daně na Finančním úřadu
- Zajištění úvěru u bankovního ústavu
- Výkup Vaší nemovitosti

Jsme prosperující firma, která se zabývá prodejem a pronájmem rodinných domů, bytů, pozemků a nebytových prostor. Na trhu s nemovitostmi působíme od roku 1995, zkušenosti v tomto oboru však sbíráme již od roku 1992, kdy jsme se zabývali pronájmem nemovitostí.

Svým dosahem se zaměřujeme na realitní služby především v oblasti Ašska a nejbližšího okolí s dobrou znalostí prostředí, ve kterém své služby nabízíme.

Pro své klienty zajišťujeme zprostředkování prodeje (nájmu) nemovitostí, zajistíme znalecké posudky, poskytneme zdarma poradenství v oblasti realit, navrhneme způsob financování na základě požadavků a možností klienta, nakoupené nemovitosti pojistíme podle účelu, využití a rizik, které souvisejí z provozem a užíváním nemovitostí, doporučíme osvědčené společnosti které pomohou s rekonstrukcí, dostavbou nebo modernizaci nemovitostí.

Dlouhodobě a bezplatně evidujeme zájemce o nákup nemovitostí, kteří si nevybrali z naší nabídky a přednostně je informujeme o nových nabídkách splňujících jejich požadavky. Inzerujeme na internetových serverech s nejvyšší návštěvností, což zvyšuje možnosti pro úspěšnou realizaci obchodních případů.

Realizujeme obchody pouze na bázi exkluzivní smlouvy, tj. požadujeme výhradní zastoupení v procesu nabídky prodávané nemovitosti.

Rádi splníme všechna Vaše přání, doporučíme nejvhodnější postup při zajištění financování, zajistíme kompletní právní servis a obstaráme administrativní záležitosti.

Preferujeme přímý tok financí ze strany kupujícího na účet prodávajícího prostřednictvím právní úschovy, bankovní úschovy nebo ručení vlastní RK v případě přání obou zúčastněných stran.

Jedná se o jednu z nejvýznamnějších firem Ašska ve svém oboru. Od počátku své existence jsme zprostředkovali ke koupi, prodeji či pronájmu stovky nemovitostí. V naší kanceláři budeme vždy ochotni Vám dobře poradit, vybrat, zprostředkovat obchod a budeme rádi, když se na nás kdykoliv obrátíte.

Starosti o Vaše bydlení nechte na nás.